Pielgrzymka na Maltę

Serdecznie witam.
    Jestem proboszczem parafii Świętej Trójcy w Łobżenicy. W dniach od 27 września do 4 października bieżącego roku, wraz z grupą moich Parafian odbywaliśmy pielgrzymkę na Maltę za pośrednictwem Waszego Biura Pielgrzymkowego (Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade Travel).
    Po powrocie z wyjazdu o charakterze pielgrzymkowo – turystycznym, pragnę podsumowując a jednocześnie przekazując odczucia uczestników za kompleksową i bardzo dobrze zorganizowaną obsługę bardzo serdecznie podziękować. Na etapie przygotowania do wyjazdu i  organizowania przeze mnie wspomnianej grupy kontaktowałem się kilkakrotnie z biurem (z p. Wiesławą Motylską) i za każdym razem konstruktywnie i rzeczowo, a jednocześnie ze zrozumieniem tego, że uzbieranie odpowiedniej liczby uczestników przedłużało się w czasie z mojej strony.
    Kiedy dolecieliśmy na Maltę, poznaliśmy na lotnisku p. rezydent, która miała opiekować się grupą w czasie pobytu. Pani Agata Kornaszewska wykazała się ogromnym profesjonalizmem a przy tym niezwykle miła pozyskała sympatię uczestników pielgrzymki. Bardzo sprawnie potrafiła zaradzić każdej sprawie na przykład dotyczącej realizowanego programu czy zakwaterowania. Zawsze punktualna i troskliwa. Również współpraca z panią pilot (p. Celina) układała się wręcz wzorowo. Program pielgrzymki moim zdaniem jest optymalny i bardzo dobrze zagospodarowany.
    Życzyłbym każdej grupie takiej obsługi i dobrych warunków spędzenia czasu na pielgrzymce czy wypoczynku. Po powrocie do Polski, jeden z uczestników powiedział mi, że ”naprawdę nawet gdyby się chciało, to nie ma się do czego przyczepić”.
    Życząc wszystkiego najlepszego i sukcesów, pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Ks. Karol Glesmer