O nas

Czcigodni Księża, Szanowni Państwo

Pragniemy zaprosić Wszystkich do Pielgrzymowania z naszym biurem,  aby przez tę formę modlitwy, umacniać własna wiarę. Jakim bogactwem dla człowieka może być pielgrzymowanie, pokazał nam Pielgrzym Świata – Jan Paweł II. Przez pielgrzymki stawał się coraz bardziej Papieżem, którego określono mianem „Wielki”.

Pielgrzymki to nie są zwykłe podróże, to szansa przeżycia czegoś wyjątkowego. Dobry standard świadczeń, należyta opieka nad Pielgrzymami, dbałość o szczegóły w organizacji i realizacji programu zawsze były naszym atutem i pozostaną naszym priorytetem. Komfort i poczucie bezpieczeństwa pozwalają bowiem Pielgrzymom skupić się na poszukiwaniu Boga. Z każdej Pielgrzymki wyciągami wnioski, wsłuchujemy się w potrzeby i sugestie naszych Klientów.Ponadto pragniemy zaznaczyć, że zawsze najważniejszym punktem wszystkich programów jest codzienna Msza Święta.

Z radością przedstawiamy ofertę z wybranymi Pielgrzymkami organizowanymi przez naszą firmę - Konsorcjum Polskich Biur Podróży, Trade & Travel Company.Nasi Pracownicy  to nie tylko eksperci ale równieź podróżnicy i pielgrzymi z pasją, która przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Nasze Pielgrzymki odbywają się pod patronatem Tygodnika Katolickiego NIEDZIELA, który docenił nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz przygotowywanie pielgrzymek w zgodzie z wiarą i nauką Kościoła Katolickiego. Potwierdzeniem tego jest pięciokrotne odznaczenie naszej firmy medalem Mater Verbi. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

Już św. Hieronim nawoływał do poznania Ziemi Świętej nie dla zaspokojenia ciekawości, ale dla należytego zrozumienia tekstu biblijnego - muszą poznać Palestynę ci, którzy chcą zrozumieć Pismo św. Tradycja pielgrzymowania jest obecna od samych początków chrześcijaństwa. Już pierwsi chrześcijanie pielgrzymowali do miejsc pobytu Chrystusa. Pielgrzymka do Ziemi Świętej poprowadzi nas właśnie śladami Jezusa Chrystusa. W czasie pobytu nawiedzimy między innymi: Tabghę, Górę Błogosławieństw, Kafarnaum, Górę Tabor, Nazaret, Górę Karmel, Betlejem, Ein Karem oraz Jerozolimę. Dodatkowo przepłyniemy repliką łodzi z czasów Jezusa po wodach Jeziora Galilejskiego, odnowimy przyrzeczenia Chrztu Świętego w rzece Jordan, a Małżeństwa będą miały możliwość odnowić Przysięgę Małżeńską w Kanie Galilejskiej.

Pielgrzymka do Meksyku, do Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe, jest niezmiennie ogromnym przeżyciem dla Pielgrzymów. Dla wielu z Nich jest to pierwsza tak daleka i egzotyczna podróż. Nawiedzamy miejsca święte dla Meksykanów, odkrywamy tajemnice prekolumbijskich Indian i poznajemy współczesną kulturę Meksyku. Pod świętym obrazem Matki Bożej, której objawienia zaowocowały nawróceniem milionów Indian i dały początek ewangelizacji Ameryki Łacińskiej, czekają nas wzruszające chwile. 

Zapraszamy także na Pielgrzymki do Armenii i Gruzji, wciąż do końca nieodkrytych krajów Zakaukazia. Kraina kamiennych kościołów u stóp zaśnieżonego szczytu Araratu to miejsce, które odegrało ogromną rolę   w początkach chrześcijaństwa.

Pielgrzymka do Portugalii daje możliwość odwiedzenia 2 ważnych centrów pielgrzymkowych Europy.  W trakcie 8 dni będę mieli Państwo szansę modlić się w Fatimie – miejscu, gdzie Matka Boska objawiła się trójce pastuszków, oraz pokłonić się przed grobem Św. Jakuba w Santiago de Compostela

Malta - to tu w roku 60 n.e. zatrzymał się w drodze do Rzymu św. Paweł i to właśnie tutaj powstała jedna     z pierwszych gmin chrześcijańskich. Przez całe wieki Malta była ostoją chrześcijaństwa wobec bliskości imperium tureckiego i świata arabskiego. Dziś jest krajem słynącym nadal z dbałości o religię i tradycje chrześcijańskie, ale także ze wspaniałych zabytków sprzed naszej ery i sprzyjającego klimatu śródziemnomorskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Pielgrzymek organizowanych przez naszą firmę - Konsorcjum Polskich Biur Podróży, Trade & Travel Company.