Oferty promowane

Rekomendacje

 • Pielgrzymka do Ziemi Świętej 09-16.10.2018 r. - wylot z Wrocławia

  Szanowni Państwo!
  Chciałabym Państwu bardzo serdecznie podziękować. Jesteśmy z mamą bardzo zadowolone z pielgrzymki do Ziemi Świętej. Opieka pilota wycieczki, Pana Jacka, fantastyczna. Przemiły, serdeczny, życzliwy, pomocny człowiek w każdej sytuacji. Duża wiedza religijna i historyczna, wysoka kultura osobista, pełen profesjonalizm. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ARCYBISKUPA WŁADYSŁAWA ZIÓŁKA

  W odpowiedzi na pismo z dnia 7 stycznia 2008 roku Kuria Metropolitalna uprzejmie powiadamia, że ksiądz arcybiskup Władysław Ziółek, dziękuje za informacje dotyczących czarterowych połączeń lotniczych: Łódź – Tel Aviw – Łódź oraz błogosławi organizowanym pielgrzymkom do Ziemi Świętej.

  Wicekanclerz Ks. Dr Zbigniew Tracz
 • Tygodnik Katolicki „Niedziela”

  Konsorcjum Polskich Biur Podróży dało się poznać jako firma bardzo kompetentna i wiarygodna. Z takimi firmami turystycznymi chcielibyśmy mieć do czynienia, bo człowiek, który znajduje się w drugim końcu świata, jest poddany próbie wierności. Ta wierność i uczciwość jest cechą Konsorcjum. Współpraca z tym Biurem układa nam się bardzo dobrze i dlatego polecamy serdecznie jego usługi.

  Ks. Inf. Dr Ireneusz Skubiś, Redaktor Naczelny Tygodnika Katolickiego „Niedziela”