Oferty promowane

Rekomendacje

 • BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ARCYBISKUPA WŁADYSŁAWA ZIÓŁKA

  W odpowiedzi na pismo z dnia 7 stycznia 2008 roku Kuria Metropolitalna uprzejmie powiadamia, że ksiądz arcybiskup Władysław Ziółek, dziękuje za informacje dotyczących czarterowych połączeń lotniczych: Łódź – Tel Aviw – Łódź oraz błogosławi organizowanym pielgrzymkom do Ziemi Świętej.

  Wicekanclerz Ks. Dr Zbigniew Tracz
 • Tygodnik Katolicki „Niedziela”

  Konsorcjum Polskich Biur Podróży dało się poznać jako firma bardzo kompetentna i wiarygodna. Z takimi firmami turystycznymi chcielibyśmy mieć do czynienia, bo człowiek, który znajduje się w drugim końcu świata, jest poddany próbie wierności. Ta wierność i uczciwość jest cechą Konsorcjum. Współpraca z tym Biurem układa nam się bardzo dobrze i dlatego polecamy serdecznie jego usługi.

  Ks. Inf. Dr Ireneusz Skubiś, Redaktor Naczelny Tygodnika Katolickiego „Niedziela”
 • Nagroda „Mater Verbi”

  W 1998 r. po raz pierwszy zostały przyznane przez redaktora naczelnego „Niedzieli” – ks. inf. Ireneusza Skubisia medale „Mater Verbi” – Matka Słowa. Nagroda ta ma podwójny wymiar. Część laureatów otrzymuje ją za ewangelizacyjne wykorzystanie środków społecznego komunikowania myśli, wspieranie rozwoju katolickich mediów oraz za wkład w kulturę narodową, patriotyzm, a także szczególną współpracę z „Niedzielą”.

  Z NOMINACJI HONOROWEGO REDAKTORA NACZELNEGO „NIEDZIELI” KS. INF. IRENEUSZA SKUBISIA, Konsorcjum Polskich Biur Podróży – Trade & Travel Company w 2014 roku, kolejny raz zostało odznaczone tym szczególnym wyróżnieniem