LTI Costa Caribe

24-03-2019 24-03-2019

Program pielgrzymki

Położenie
Hotel o bardzo dobrym standardzie zapewnia bezpośrednie dojście na prywatną, przepiękną, piaszczystą plażę. Kompleks hotelowy otoczony jest egzotycznym ogrodem, w którym wypoczynek w promieniach karaibskiego słońca jest prawdziwą przyjemnością.

Pokoje
Urządzone są w stylu karaibskim, wyposażone w prysznic i WC, suszarkę do włosów, TV sat., telefon, lodówkę, sejf. Komfort pobytu wzbogaca klimatyzacja oraz wentylator sufitowy. Z umeblowanych balkonów lub tarasów roztacza się widok na ładnie zagospodarowany ogród lub na morze.

Do dyspozycji gości
Luksusowy hotel doskonały jest zarówno dla wytrawnych plażowiczów jak i ceniących sobie aktywny wypoczynek. Można bez ograniczeń korzystać z sali fitness, wspaniałego kompleksu basenowego z barem typu swim-up, 2 kortów tenisowych (rakiety i piłki wliczone w cenę, oświetlenie kortu za opłatą), wielofunkcyjnego boiska sportowego, siatkówki plażowej, windsurfingu (wymagana licencja) i kajaków, szkoły nurkowania, jazdy konnej. Na plaży sporty motorowodne i żeglarstwo. Organizowane są programy animacyjne z kursami językowymi i kursami tańca, a wieczorami programy rozrywkowe i dyskoteki, udostępnione salony gier z bilerdem. Hotel posiada szereg udogodnień dla dzieci w formie wydzielonego brodzika dla dzieci, mini klub organizujący programy animacyjne, plac zabaw, dyskoteki dla dzieci, łóżeczka dla niemowląt, a na życzenie i za opłatą można powierzyć maluchy opiekunkom do dziecka. Opcja All Inclusive zapewni rewelacyjny wypoczynek, wyśmienitą kuchnię i napoje. Śniadania, obiady i kolacje serwowane są w formie samoobsługowych bufetów. Przekąski, bufety tematyczne, krajowe i importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne są w godzinach 10.00-02.00. Kolację można zjeść także w jednej z dwóch restauracji a la carte (raz w tygodniu posiłek wliczony w cenę, wymagana rezerwacja).

Cena zawiera

przelot Warszawa-Caracas-Warszawa (w kwocie 4390 zł/os. dorosła i dziecko 2-12 lat), transfer: lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu wg oferty wyżywienie: wg oferty, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego organizatora, ubezpieczenie KL 150 000 Euro w tym choroby przewlekłe, KL 15 000 zł, OC 30 000 Euro, bagaż 1000 zł

Cena nie zawiera

lotu lokalnego Caracas - Porlamar - Caracas w cenie minimum 180 USD, opłaty wylotowej 64 USD/os., napiwków.

Uwagi

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą.
2. Płatności można dokonać w walucie USD na konto dolarowe lub PLN przeliczonej po kursie sprzedaży obcej waluty Banku PeKaO SA z dnia dopłaty.
3. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.
4. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej danego kraju.
5. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.


Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę).
Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu ( dotyczy wzrostu kursu walut)
Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta,które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie.
Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Informacje o wizach

Sprawdź wszystkie informacje o wizach na stronie www.wizowanie.com

Wenezuela

Informacje o kraju

Sprawdź wszystkie informacje o krajach pielgrzymki w przewodniku na stronie rezerwujwakacje.com.pl

Wenezuela