Etiopia - Pielgrzymka po Północy

03-03-2020 11-03-2020

Cena od: 10950 PLN

Program pielgrzymki

Cena zawiera

Przelot na trasie Warszawa-Addis Abbeba-Warszawa z przesiadką, bagaż podręcznym 8 kg oraz 23 kg bagażu rejestrowanego, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym w hotelach o standardzie 3-4*, wyżywienie zgodnie z programem, wszystkie niezbędne transfery lądowe oraz przeloty zgodnie z programem, opiekę polskiego pilota, lokalnych przewodników oraz anglojęzycznego kierowcy, opiekę duchową Księdza, lokalne podatki, ubezpieczenie KL, NNW, BP, OC, OC sportowa, sprzęt sportowy

Cena nie zawiera

Napiwków i częściowych kosztów realizacji programu – 80 USD/os., wydatków własnych, posiłków i napojów nie wymienionych w programie, napiwków dla lokalnych kierowców i przewodników, bagażowych w hotelach i na lotniskach, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 zł/ os., wizy – 50 USD/os. (płatnej po przylocie na miejsce), wszystkich innych wydatków nie wymienionych w opisie "zawarte w cenie", obowiązkowej składki na TFG w wysokości 13 PLN/os.

Uwagi

1. Oferta została skalkulowana dla grupy min. 20 osób pełnopłatnych.
2. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. W paszporcie musi być przynajmniej 1 pełna strona wolna.
3. Dopłata do pokoju 1 osobowego wynosi 1100 zł
4. W przypadku rezerwacji grupy należy potwierdzić wcześniej ceny przelotów i dostępność miejsc.
5. Zalecane jest skontaktowanie się przed wyjazdem z lekarzem z poradni medycyny podróży.
6. Przed wyjazdem zalecane jest szczepienie przeciw żółtej febrze, durem brzusznym, żółtaczce typu A i B oraz zapaleniu opon mózgowych.
7. Należy zaopatrzyć się w leki przeciwko Malarii i zażywać je zgodnie z zaleceniami lekarza.
8. Dzieci do lat 8 nie są akceptowane na wyprawach.
9. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO


GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:
Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Informacje o kraju

Sprawdź wszystkie informacje o krajach pielgrzymki w przewodniku na stronie rezerwujwakacje.com.pl

Etiopia