Pielgrzymka do Japonii

2019-05-13 2019-05-22

Cena od: 12100 PLN

Program pielgrzymki

Ramowy program Pielgrzymki:

DZIEŃ 1: 18.09.2018 Wylot do Tokio
Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed odlotem, spotkanie z polskim pilotem. Odprawa biletowo-paszportowa. Wylot do Dubaju o godz. 15. Przylot o godz. 22.45.

DZIEŃ 2: 19.09.2018 Tokio
Wylot do Tokio o 2.40. Przylot do Tokio o 17.25. Powitanie przez angielskojęzycznego przewodnika na lotnisku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek.

DZIEŃ 3: 20.09.2018
Śniadanie w hotelu. Następnie przejazd prywatnym autokarem na półdniową wycieczkę po Tokio, w trakcie zwiedzania: Świątynia Sensoji, ulica handlowa Nakamise, ogród Shinjuku Gyoen. Zakwaterowanie w hotelu i czas wolny na odpoczynek. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4: 21.09.2018 Kamakura i Enoshima
Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Kamakury i Enoshimy, na trasie m.in. świątynia Houkokuji, Kotokuin i Enoshima. Powrót do hotelu i czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 5: 22.09.2018 Tokio
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu. Całodniowe zwiedzanie; Muzeum na świeżym powietrzu w Hakone, rejs po jeziorze Ashi, przejazd kolejką linową Komagatake. Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek. Kolacja w hotelu. Wizyta w gorących źródłach (Onsen). Nocleg w hotelu.
*prosimy o spakowanie bagażu do transportu następnego poranka

DZIEŃ 6: 23.09.2018 Kyoto
Śniadanie w hotelu. Transfer bagaży do hotelu w Kyoto. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na stację Odowara z angielskojęzycznym przewodnikiem. Przejazd pociągiem dużej prędkości do Kyoto. Półdniowe zwiedzanie Kyoto z przewodnikiem: zamek Nijo i świątynia Fushimi Inari. Powrót do hotelu i czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji. Po kolacji czas wolny. Nocleg w Kyoto.

DZIEŃ 7: 24.09.2018 Kyoto
Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Kyoto - Świątynie Kinkakuji, Heianjingu, Sanjusangendo, Kiyomizudera. Powrót do hotelu i czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji. Po kolacji czas wolny. Nocleg w Kyoto.

DZIEŃ 8: 25.09.2018, Hiroszima
Śniadanie w hotelu. Transfer na stację szybkiej kolei , przejazd pociągiem dużej prędkości do Hiroszimy. Półdniowa wycieczka do Muzeum Pokoju i Parku-Pomnika Pokoju oraz świątyni Itsukushima. Powrót pociągiem do Kyoto, kolacja w lokalnej restauracji. Po kolacji czas wolny. Nocleg w Kyoto.

DZIEŃ 9: 26.09.2018, Nara i Osaka- Warszawa
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu. zwiedzanie Nara i Osaki: Świątynia Todaiji, Park Nara (Park Jeleni), świątynia Kasuga Taisha. Kolacja w lokalnej restauracji. Transfer prywatnym autokarem na lotnisko. Wylot z Osaki o godz. 23.45.

DZIEŃ 10: 27.09.2018, Warszawa
Przylot do Dubaju o godz. 4.50. Wylot o godz. 8.05. Przylot do Warszawy o godz. 12.10. Zakończenie wyjazdu pielgrzymkowego.


Hotele:
Shinjuku Washington
http://shinjuku.washington-hotels.jp/

Położenie: Spacer z obiektu do dworca kolejowego JR Shinjuku, budynków tokijskiego ratusza oraz parku Gyoen zajmuje 15 minut. W 10 minut można dojść z hotelu do słynnej dzielnicy rozrywki Kabukicho.

Pokoje: Niewielkie pokoje w hotelu Shinjuku Washington są wyposażone w lodówkę i suszarkę do włosów. W każdym pokoju znajduje się też telewizor z płaskim ekranem.

Do dyspozycji gości: W holu hotelu Shinjuku Washington do dyspozycji Gości są uruchamiane za pomocą monet komputery z dostępem do Internetu, a także pralki i suszarki na monety. Na 1. piętrze mieści się całodobowy sklep wielobranżowy.

Z hotelowej restauracji Manhattan Table roztacza się przepiękny widok na dzielnicę Shinjuku. Lokal serwuje różnorodne dania z rusztu. Japońskimi specjałami z grilla można delektować się też w restauracji Fujita. W hotelu Shinjuku Washington znajduje się także kawiarnia i bar.


Hakone Yunohana Prince Hotel
http://www.princehotels.com/yunohana/

Położenie: Hotel oddalony o 15 minut jazdy samochodem od stacji kolejowej Kowakidani.

Pokoje: Pokoje w stylu japońskim wyposażone w wykładzinę tatami (tkane ze słomy), tradycyjną pościel typu futon i niski stolik. Każdy z nich wyposażony jest w poduszki i udogodnienia, takie jak klimatyzacja / ogrzewanie, lodówka i telewizor z płaskim ekranem. Pokoje wyposażone są w łazienkę z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, restauracja, lounge, gorące źródła, sklep z pamiątkami, sala karaoke, tenis stołowy, przechowalnia bagażu, sejf

New Miyako Hotel
http://www.miyakohotels.ne.jp/newmiyako/english/

Położenie: położony jest 5 minut spacerem od stacji metra Kyoto.
W 15 minut można z obiektu dojść do miejskiego dworca autobusowego oraz świątyni Nishi Honganji.

Pokoje: Klimatyzowane pokoje wyposażone w lodówkę oraz telewizor
z płaskim ekranem. W łazience prysznic /wanna i zestaw kosmetyków.

Do dyspozycji gości: cztery restauracje, dwa bary, centrum biznesowe całodobowa recepcja, concierge, przechowalnia bagażu, sklep z pamiątkami, butiki, salon piękności

Cena zawiera

Przeloty na trasie Warszawa-Tokio i Osaka-Warszawa, 7 noclegów w hotelach 3* i 4* (lokalny standard), codzienne śniadania i kolacje, wszystkie wymagane transfery wg. programu, przejazdy pociągiem typu Shinkanses, opłaty wstępów do wszystkich atrakcji wymienionych w programie, wjazd kolejką linową Komagatake, rejs po jeziorze Ashi, angielskojęzycznego przewodnika na miejscu, opiekę polskojęzycznego pilota w trakcie trwania całego wyjazdu, opiekę duchową Księdza.

Cena nie zawiera

Napiwków dla przewodników i kierowców w kwocie 50 euro/osoba (płatne do pilota pierwszego dnia), obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13zł/os. (płatne w biurze przy dopłacie), napojów do posiłków, wydatków własnych.

Uwagi

• Ubezpieczenie Świat: ubezpieczenie KL 100 000 €, NNW 4000€, BP 400€, OC 50 000€, OC sportowa 10 000€, sprzęt sportowy 500€.

Informacje o wizach

Sprawdź wszystkie informacje o wizach na stronie www.wizowanie.com

Japonia

Informacje o kraju

Sprawdź wszystkie informacje o krajach pielgrzymki w przewodniku na stronie rezerwujwakacje.com.pl

Japonia