Pielgrzymka do Japonii

13-05-2019 22-05-2019

Cena od: 12100 PLN

Program pielgrzymki

Ramowy program Pielgrzymki:

DZIEŃ 1: Wylot do Tokio
Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed odlotem, spotkanie z polskim pilotem. Odprawa biletowo-paszportowa. Wylot do Dubaju o godz. 15. Przylot o godz. 22.45.

DZIEŃ 2: Tokio
Wylot do Tokio o 2.40. Przylot do Tokio o 17.25. Powitanie przez angielskojęzycznego przewodnika na lotnisku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek.

DZIEŃ 3:
Śniadanie w hotelu. Następnie przejazd prywatnym autokarem na półdniową wycieczkę po Tokio, w trakcie zwiedzania: Świątynia Sensoji, ulica handlowa Nakamise, ogród Shinjuku Gyoen. Zakwaterowanie w hotelu i czas wolny na odpoczynek. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4: Kamakura i Enoshima
Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Kamakury i Enoshimy, na trasie m.in. świątynia Houkokuji, Kotokuin i Enoshima. Powrót do hotelu i czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 5: Tokio
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu. Całodniowe zwiedzanie; Muzeum na świeżym powietrzu w Hakone, rejs po jeziorze Ashi, przejazd kolejką linową Komagatake. Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek. Kolacja w hotelu. Wizyta w gorących źródłach (Onsen). Nocleg w hotelu.
*prosimy o spakowanie bagażu do transportu następnego poranka

DZIEŃ 6: Kyoto
Śniadanie w hotelu. Transfer bagaży do hotelu w Kyoto. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na stację Odowara z angielskojęzycznym przewodnikiem. Przejazd pociągiem dużej prędkości do Kyoto. Półdniowe zwiedzanie Kyoto z przewodnikiem: zamek Nijo i świątynia Fushimi Inari. Powrót do hotelu i czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji. Po kolacji czas wolny. Nocleg w Kyoto.

DZIEŃ 7: Kyoto
Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Kyoto - Świątynie Kinkakuji, Heianjingu, Sanjusangendo, Kiyomizudera. Powrót do hotelu i czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji. Po kolacji czas wolny. Nocleg w Kyoto.

DZIEŃ 8: Hiroszima
Śniadanie w hotelu. Transfer na stację szybkiej kolei , przejazd pociągiem dużej prędkości do Hiroszimy. Półdniowa wycieczka do Muzeum Pokoju i Parku-Pomnika Pokoju oraz świątyni Itsukushima. Powrót pociągiem do Kyoto, kolacja w lokalnej restauracji. Po kolacji czas wolny. Nocleg w Kyoto.

DZIEŃ 9: Nara i Osaka- Warszawa
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu. zwiedzanie Nara i Osaki: Świątynia Todaiji, Park Nara (Park Jeleni), świątynia Kasuga Taisha. Kolacja w lokalnej restauracji. Transfer prywatnym autokarem na lotnisko. Wylot z Osaki o godz. 23.45.

DZIEŃ 10: Warszawa
Przylot do Dubaju o godz. 4.50. Wylot o godz. 8.05. Przylot do Warszawy o godz. 12.10. Zakończenie wyjazdu pielgrzymkowego.


Hotele:
Shinjuku Washington
http://shinjuku.washington-hotels.jp/

Położenie: Spacer z obiektu do dworca kolejowego JR Shinjuku, budynków tokijskiego ratusza oraz parku Gyoen zajmuje 15 minut. W 10 minut można dojść z hotelu do słynnej dzielnicy rozrywki Kabukicho.

Pokoje: Niewielkie pokoje w hotelu Shinjuku Washington są wyposażone w lodówkę i suszarkę do włosów. W każdym pokoju znajduje się też telewizor z płaskim ekranem.

Do dyspozycji gości: W holu hotelu Shinjuku Washington do dyspozycji Gości są uruchamiane za pomocą monet komputery z dostępem do Internetu, a także pralki i suszarki na monety. Na 1. piętrze mieści się całodobowy sklep wielobranżowy.

Z hotelowej restauracji Manhattan Table roztacza się przepiękny widok na dzielnicę Shinjuku. Lokal serwuje różnorodne dania z rusztu. Japońskimi specjałami z grilla można delektować się też w restauracji Fujita. W hotelu Shinjuku Washington znajduje się także kawiarnia i bar.


Hakone Yunohana Prince Hotel
http://www.princehotels.com/yunohana/

Położenie: Hotel oddalony o 15 minut jazdy samochodem od stacji kolejowej Kowakidani.

Pokoje: Pokoje w stylu japońskim wyposażone w wykładzinę tatami (tkane ze słomy), tradycyjną pościel typu futon i niski stolik. Każdy z nich wyposażony jest w poduszki i udogodnienia, takie jak klimatyzacja / ogrzewanie, lodówka i telewizor z płaskim ekranem. Pokoje wyposażone są w łazienkę z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, restauracja, lounge, gorące źródła, sklep z pamiątkami, sala karaoke, tenis stołowy, przechowalnia bagażu, sejf

New Miyako Hotel
http://www.miyakohotels.ne.jp/newmiyako/english/

Położenie: położony jest 5 minut spacerem od stacji metra Kyoto.
W 15 minut można z obiektu dojść do miejskiego dworca autobusowego oraz świątyni Nishi Honganji.

Pokoje: Klimatyzowane pokoje wyposażone w lodówkę oraz telewizor
z płaskim ekranem. W łazience prysznic /wanna i zestaw kosmetyków.

Do dyspozycji gości: cztery restauracje, dwa bary, centrum biznesowe całodobowa recepcja, concierge, przechowalnia bagażu, sklep z pamiątkami, butiki, salon piękności

Cena zawiera

Przeloty na trasie Warszawa-Tokio i Osaka-Warszawa, 7 noclegów w hotelach 3* i 4* (lokalny standard), codzienne śniadania i kolacje, wszystkie wymagane transfery wg. programu, przejazdy pociągiem typu Shinkanses, opłaty wstępów do wszystkich atrakcji wymienionych w programie, wjazd kolejką linową Komagatake, rejs po jeziorze Ashi, angielskojęzycznego przewodnika na miejscu, opiekę polskojęzycznego pilota w trakcie trwania całego wyjazdu, opiekę duchową Księdza.

Cena nie zawiera

Napiwków dla przewodników i kierowców w kwocie 50 euro/osoba (płatne do pilota pierwszego dnia), obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13zł/os. (płatne w biurze przy dopłacie), napojów do posiłków, wydatków własnych.

Uwagi

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO


GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:
Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł / osoba - 65zł / osoba
3501 do 6000zł / osoba - 100zł / osoba
Od 6001 do 9000zł / osoba - 170zł / osoba
Powyżej 9000zł / osoba - 250zł / osoba

Informacje o wizach

Sprawdź wszystkie informacje o wizach na stronie www.wizowanie.com

Japonia

Informacje o kraju

Sprawdź wszystkie informacje o krajach pielgrzymki w przewodniku na stronie rezerwujwakacje.com.pl

Japonia