Pielgrzymka do Medjugorie

Cena zawiera:
- 7 noclegów w hotelach *** ( 1 pensjonat w Medjugorie)
- wyżywienie zgodne z programem – śniadania i obiadokolacje
- opiekę pilota na całej trasie
- transport autokarem klimatyzowanym z TV, barkiem, klimatyzacją i wc
- ubezpieczenie NNW i KL
- przewodnicy lokalni w Splicie, Trogirze, Dubrovniku, Medzjugorie i Mostarze
- codziennie msza święta z wyłączeniem ostatniego dnia

Cena nie zawiera:

- wydatków własnych
- kosztów biletów wstępu – około 40 euro/osoba
- fakultatywnego rejsu na wyspę Hvar – 41 euro/osoba

UWAGI:
1. W stosunku do oferty zastosowanie mają Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez TRADE & TRAVEL COMPANY Sp. z o.o.
2. Oferta ta jest własnością Konsorcjum Polskich Biur Podroży/ Trade & Travel Company Sp. z o.o.
PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE - 9 dni

PN Jezior Plitwickich – Riwiera Makarska – Trogir – Split – Veprice – Dubrovnik – Ston – Medjugorie - Mostar

Dzień 1:
Zbiórka w godzinach porannych, Przejazd na nocleg do Czech

Dzień 2: PN Plitwickie Jeziora
Przyjazd do Parku Narodowego Jezior Plitwickich w Chorwacji – spacer po najbardziej urokliwym chorwackim parku narodowym (wpisanym na listę UNESCO), obejmującym 16 jezior połączonych kaskadowo 92 wodospadami. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3: Riwiera Makarska - Hvar
Śniadanie, przejazd do miejscowości Brela na Riwierze Makarskiej, czas wolny, plażowanie, poznanie miejsca pobytu, dla chętnych fakultatywnie rejs statkiem na Półwysep Peljeśac i wyspę lawendy Hvar (całodzienny rejs). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Trogir - Split
Śniadanie, wyjazd na wycieczkę do Trogiru i Splitu. Przejazd do Trogiru – „chorwackiej Wenecji”: Katedra św. Laurecjusza, Twierdza Kamerlengo, starówka. Przejazd do Splitu - zwiedzanie Starego Miasta: Pałac Dioklecjana, kościół św. Dujama, krypta św. Łucji, Perystyl, Westybul, świątynia Jupitera. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg
 
Dzień 5: Veprice – Zaostrog - Dubrovnik
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, po południu przejazd do Veprice – Sanktuarium Matki Boskiej z Lourdes, oraz klasztoru franciszkańskiego w Zaostrogu. Przejazd w stronę Dubrovnika, zakwaterowanie w  hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
 
Dzień 6: Dubrovnik – Ston - Medjugorie
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Dubrownika zwanego „Perłą Adriatyku” – jednego z najpiękniejszych miast na wybrzeżu Morza Adriatyckiego - zwiedzanie miasta „muzeum na wolnym powietrzu”, gdzie każdy budynek jest zabytkiem: Pałac Rektorów, Stradun, mury miejskie, klasztor Franciszkanów z najstarszą czynną apteką z 1317 r., Pałac Sponza, Słup Orlanda, Katedra NMP, kościół św. Błażeja, studnia Onufrego. W drodze powrotnej – Ston i najdłuższy ciąg fortyfikacyjny w Europie zwany „chińskim murem”. Przejazd do Medzjugorie (Bośnia i Hercegowina), zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornej Mszy św. Powrót na nocleg.
 
Dzień 7: Medjugorie
Po śniadaniu zwiedzanie Medzjugorie - miejsca objawień Matki Bożej - Królowej Pokoju, gdzie w 1981 roku Maryja ukazała się sześciorgu dzieciom. Przejazd na Górę Podbrdo – miejsce pierwszych objawień. Udział we Mszy Świętej, Wspólnota Narkomanów, Oaza Pokoju, Cudowny Krzyż, Sanktuarium Maryjne Jakuba Starszego. Czas wolny, powrót do pensjonatu, obiadokolacja i nocleg.
 
Dzień 8: Mostar
Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Mostaru - zwiedzanie: turecka starówka Kujundziluk, Stary Most, dom Biścievića, meczet, harem. Wyjazd w kierunku Polski.
 
Dzień 9: Powrót
Przyjazd do Polski, zakończenie świadczeń

Galeria zdjęć

Chorwacja1
Nr oferty
12
Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Boskiej w Medjugorie. Po drodze będą mieli Państwo okazję zobaczyć jeden z najpiękniejszych krajów Europy - Chorwację z Perłą Adriatyku czyli Dubrovnikiem oraz Splitem.
Podziel się tą informacją: