Łódzka Diecezjalna Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Czcigodni Księża, Szanowni Państwo,

Przez ponad 30 lat działalności na rynku turystycznym wypracowaliśmy sobie renomę solidnego i rzetelnego organizatora. Większość tego czasu poświęcona była (i nadal jest) umożliwianiu Pielgrzymom podróży do miejsc związanych z życiem Jezusa Chrystusa i Matki Bożej. Betlejem, Nazaret, Kana Galilejska, Qasr Al-Yahud, Jerozolima - miejsca wyjątkowe, w których obecność i modlitwa są głębokim przeżyciem religijnym. Naszą rolą jest przygotowanie wyjazdu pielgrzymkowego tak, aby doświadczanie obecności, bliskości Boga odbywało się w warunkach komfortowych, ze świadomością i pewnością, że odpowiednio zadbaliśmy o bezpieczeństwo podróżowania.

O czym warto zatem wiedzieć, planując z nami podróż do Ziemi Świętej?

  • Latami liniami PLL LOT i są to loty bezpośrednie,
  • Cena biletu zawiera bagaż podręczny do 8 kg/os. i główny do 23 kg/os.,
  • Zapewniona jest codzienna Msza Święta i opieka duchownego i najlepszych przewodników,
  • Ubezpieczamy Pielgrzymów na wysokie kwoty: koszty leczenia z chorobami przewlekłymi do 100 000 EUR/os., od następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 EUR/os. i bagaż do 400 EUR/os.
  • Możliwość bezpłatnej zmiany na liście uczestników nawet do 2 tygodni przed wylotem,
  • Posiadamy Medal Mater Verbi Tygodnika Katolickiego Niedziela,
  • Pracujemy w Izraelu z chrześcijańską firmą – jako jedni z nielicznych na polskim rynku. Właścicielami sa Katolicy i Ormianie. Siedzibę mają w Jerozolimie Nasz kontrahent sprawdził się już na wielu płaszczyznach.
  • Każdy Pielgrzym otrzymuje Dyplom Pielgrzyma Ziemi Świętej wraz z zestawem pamiątek,
  • Komfortowe, klimatyzowane autokary, w większości zapewniające bezpłatne Wi-Fi,

Jesteśmy elastyczni. Możemy zmieniać program na życzenie grupy, uwzględniając szczególne preferencje co do odwiedzanych miejsc na trasie Pielgrzymki.

 

Chcielibyśmy podzielić się również szczególnym doświadczeniem, jakie przyniosła ŁÓDZKA PIELGRZYMKA DIECEZJALNA DLA 200 OSÓB.

Wielu Księży uczestniczących w tym wydarzeniu zgodnie uznało, że w porównaniu z poprzednimi, wielokrotnymi podróżami do Ziemi Świętej, nasza Pielgrzymka przerosła ich oczekiwania. Niewiele bowiem grup doświadcza możliwości wejścia do Bazyliki Grobu Bożego w uroczystej procesji. Było to dla nas wyzwaniem trudnym i tym większa nasza radość, że się udało!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia >>

Oraz filmu: Bazylika Grobu Pańskiego - wejście procesyjne i modlitwa